ROK / YEAR:
DATUM
START
DATUM
KONEC
LOGO
SPORTU
SPORT
AKCE
E-MAIL
WWW
POŘADATEL
MÍSTO
PLAKÁT
PROPOZICE
VÝSLEDKY
21.07.2019
28.07.2019
ATLETIKA
10.ME ATLETIKA
NĚMECKO
BOCHUM-WATTENSCHEID
22.06.2019
06.07.2019
FOTBAL
9.ME FOTBAL-MUŽI
KRÉTA
HERAKLION
22.06.2019
06.07.2019
FOTBAL
3.ME FOTBAL-ŽENY
KRÉTA
HERAKLION
16.11.2018
26.11.2018
FUTSAL
5.ME FUTSAL
HOLANDSKO
AMSTERDAM
18.05.2018
27.05.2018
BOWLING
11.ME BOWLING
NĚMECKO
MNICHOV
16.11.2017
19.11.2017
FUTSAL
Kvalifikace o postup na ME 2018 ve futsalu v Holan
STK F ČSNS
hala Sparta
14.10.2017
14.10.2017
MALÁ KOPANÁ
15.PRAŽSKÝ POHÁR V MALÉ KOPANÉ
I.PSKN
PRAHA
18.07.2017
30.07.2017
DEAFLYMPIÁDA
23.LETNÍ DEAFLYMPIÁDA
TURECKO
SAMSUN
24.06.2017
24.06.2017
MALÁ KOPANÁ
Mezinárodní turnaj v malé kopané
I.PSKN
PRAHA
17.06.2017
17.06.2017
TENIS
MČR 2017 v tenisu
SK OLYMPIA PRAHA SPS
Sportovní areál HAMR, ul.Zaběhlická, Praha
03.05.2017
06.05.2017
BOWLING
3.Mezinárodní turnaj v bowlingu
I.PSKN
PRAHA
04.03.2017
04.03.2017
STOLNI TENIS
MČR 2017 ve stolním tenisu
SK OLYMPIA PRAHA SPS
místo TTC Elizza Praha, Brandlova 1386/21, Praha 4
04.03.2017
04.03.2017
FUTSAL
Turnaj ve futsalu fy Bavlšíka
SSK Vítkovice
Sportovní areál ISŠD, ul.Moravská,Ostrava-Hrabůvka
10.12.2016
10.12.2016
FUTSAL
Praga cup - reprezentace ve futsalu
03.12.2016
03.12.2016
GALAVEČER
GALAVEČER 2016 - 70.VÝROČÍ SSK VÍTKOVICE
ČSNS - SSK VÍTKOVICE
OSTRAVA
02.12.2016
02.12.2016
SCHŮZE
výborová schůze vv ČSNS
ČSNS
OSTRAVA
01.12.2016
30.12.2016
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže
STK ATLETIKA
26.11.2016
26.11.2016
FUTSAL
Brněnský turnaj ve futsalu
SKN BRNO
BRNO
05.11.2016
05.11.2016
schůze STK F ČSNS
STK F ČSNS
01.11.2016
30.11.2016
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže
STK ATLETIKA
OSTRAVA
29.10.2016
29.10.2016
FUTSAL
Turnaj - reprezentace ve futsalu
Chomutov
23.10.2016
23.10.2016
BEACHVOLEJBAL
MČR 2016 v beachvolejbalu děti
SK OLYMPIA PRAHA SPS
Sportovní areál HAMR, ul.Zaběhlická, Praha
22.10.2016
22.10.2016
BEACHVOLEJBAL
MČR 2016 v beachvolejbalu žen a mužů
SK OLYMPIA PRAHA SPS
Sportovní areál HAMR, ul.Zaběhlická, Praha
22.10.2016
22.10.2016
FUTSAL
Plzeňský pohár ve futsalu
SKN Plzeň
Plzeň
22.10.2016
22.10.2016
LEDNÍ HOKEJ
Mezinárodní přátelský turnaj: ČR - Kanada
STK LEDNÍ HOKEJ
BRNO
15.10.2016
15.10.2016
BOWLING
MČR 2016 v bowlingu
SK SKIVELO OLOMOUC
15.10.2016
15.10.2016
FOTBAL
KVALIFIKACE DOH 2017: ČESKÁ REPUBLIKA - ŘECKO
STK F ČSNS a FAČR
PRAHA
15.10.2016
15.10.2016
LEDNÍ HOKEJ
Mezinárodní přátelský turnaj: ČR - Kanada
STK LEDNÍ HOKEJ
HRADEC KRÁLOVÉ
08.10.2016
08.10.2016
FUTSAL
MČR 2016 ve futsalu žáci a junioři
STK F ČSNS
PRAHA
08.10.2016
08.10.2016
BADMINTON
MČR 2016 v badmintonu
SK OLYMPIA PRAHA SPS
Sportovní areál HAMR, ul.Zaběhlická, Praha
01.10.2016
30.10.2016
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže
STK ATLETIKA
BRNO
01.10.2016
01.10.2016
BOWLING
BWLN
I.PSKN
01.10.2016
01.10.2016
FUTSAL
14.PRAŽSKÝ POHÁR VE FUTSALU
I.PSKN
Praha
18.09.2016
18.09.2016
FOTBAL
SUPERPOHÁR 2016 - FOTBAL
STK F ČSNS
Praha
17.09.2016
17.09.2016
BOWLING
BWLN
SKN BRNO
17.09.2016
17.09.2016
FUTSAL
Budějovický pohár ve futsalu
BSKN ČESKÉ BUDĚJOVICE
České Budějovice
07.09.2016
16.09.2016
STŘELBA
1.MS VE STŘELBĚ
KAZAN - RUSKO
KAZAN
03.09.2016
03.09.2016
FOTBAL
Moravský pohár 2016
SKN Brno
Brno
03.09.2016
03.09.2016
FOTBAL
Český pohár 2016
SKN Hradec králové
Hradec Králové
01.09.2016
30.09.2016
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže
STK ATLETIKA
BRNO
25.08.2016
27.08.2016
ATLETIKA
3. ME v atletice - juniorů
Německo
Karlshure
20.08.2016
20.08.2016
NOHEJBAL
41.VELKÁ CENA NOHEJBALU
TJ SLOVAN ZLÍN
TESÁK
15.08.2016
21.08.2016
ATLETIKA
atletické soustředění mládeže před ME
STK ATLETIKA
BRNO
14.08.2016
20.08.2016
CYKLISTIKA
8.ME CYKLISTIKA
BELGIE
BRUGGE
13.08.2016
13.08.2016
PLÁŽOVÁ KOPANÁ
Brněnský turnaj v plážové kopané
SKN BRNO
05.08.2016
13.08.2016
FOTBAL
1.ME FOTBAL-JUNIOR - U21
POLSKO
WROCLAV
30.07.2016
06.08.2016
VOLEJBAL
1.ME VOLEJBAL-JUNIOR
POLSKO
LODŽ
25.07.2016
31.07.2016
ORIENTAČNÍ BĚH
8.ME ORIENTAČNÍ BĚH
ČESKÁ REPUBLIKA
OLOMOUC
25.07.2016
31.07.2016
ORIENTAČNÍ BĚH
3. ME v OB - juniorů
ČSNS
OLOMOUC
23.07.2016
23.07.2016
PLÁŽOVÁ KOPANÁ
5. Plážová kopaná
I.PSKN
Usedlost LADRONKA, Tomanova 1/1028, Praha 6
18.07.2016
24.07.2016
BOJOVÉ UMĚNÍ - JUDO, KARATE, TAEKWONDO
MISTROVSTVÍ SVĚTA - BOJOVÉ UMĚNÍ
TURECKO
SAMSUN
18.07.2016
24.07.2016
BEACHVOLEJBAL
2. MS v beachvolejbalu
TURECKO
SAMSUN
16.07.2016
16.07.2016
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
22.Turnaj v plážovém volejbalu mužů a žen
SKN BRNO
Sportovní areál KaČaTa, Svratecká 449, Brno
16.07.2016
16.07.2016
NOHEJBAL
20.Brněnský turnaj v nohejbalu
SKN BRNO
Sportovní areál KaČaTa, Svratecká 449, Brno
09.07.2016
09.07.2016
TENIS
MČR 2016 v tenisu
SKN BRNO
07.07.2016
08.07.2016
KONGRES
18. EDSO kongres
EDSO
YEREVAN (ARMENIE)
25.06.2016
03.07.2016
ATLETIKA
3. MS v atletice
Bulharsko
Stara Zagora
25.06.2016
25.06.2016
FOTBAL
FSN 2016 - o 3.místo: I.PSKN - SSK VÍTKOVICE DEAF
STK F a TJ SLOVAN ZLÍN
SK Louky, ul. Dřevnice 250, Zlín-Louky
25.06.2016
25.06.2016
FOTBAL
FSN 2016 - finále: SKN Hradec Králové - SKN Brno
STK F a TJ SLOVAN ZLÍN
SK Louky, ul. Dřevnice 250, Zlín-Louky
23.06.2016
02.07.2016
BASKETBAL
11.ME BASKETBAL
ŘECKO
THESSALONIKI
22.06.2016
25.06.2016
ATLETIKA
52.CSH SPŽ
České Budějovice
České Budějovice
19.06.2016
19.06.2016
cyklistika
MČR 2016 v cyklistice - MTB Cross Country
STK CYKLO
Chrudim
18.06.2016
18.06.2016
ORIENTAČNÍ BĚH
MČR 2016 v orientačním běhu - klasika
SK SKIVELO OLOMOUC
Šebestov, okr.Blansko
12.06.2016
12.06.2016
cyklistika
MČR 2016 v cyklistice - MTB Cross Country - Marato
STK CYKLO
Nivnice
05.06.2016
05.06.2016
FOTBAL
FSN 2016 6.kolo: BSKN ČESKÉ BUDĚJOVICE : I.PSKN, v
BSKN ČESKÉ BUDĚJOVICE
PT - SK Nemanice, ul. U Čertíka
04.06.2016
11.06.2016
TENIS
13.ME TENIS
SLOVINSKO
PORTOROZ
28.05.2016
28.05.2016
ATLETIKA
35. MČR v atletice
SKN BRNO
stadion VUT, Technická 2, Brno
22.05.2016
22.05.2016
FOTBAL
MČR 2016 ve fotbalu junioři
SKN BRNO
BRNO
21.05.2016
21.05.2016
FOTBAL
MČR 2016 v minikopané žáci
SKN BRNO
BRNO
15.05.2016
22.05.2016
HÁZENÁ
11.ME HÁZENÁ
NĚMECKO
BERLÍN
15.05.2016
15.05.2016
FOTBAL
FSN 2016 5.kolo: SKN BRNO : SPORTNES, výkop 11,00
SKN BRNO
PT - SK Chrlice
11.05.2016
13.05.2016
ATLETIKA
35. CSH SPM
HRADEC KRÁLOVÉ
HRADEC KRÁLOVÉ
08.05.2016
08.05.2016
FOTBAL
FSN 2016 4.kolo: SSK VÍTKOVICE : SKN BRNO, výkop 1
SSK Vítkovice
UT - 3.generace městský stadion SSK Vítkovice
07.05.2016
07.05.2016
FOTBAL
FSN 2016 4.kolo: I.PSKN : SKN HRADEC KRÁLOVÉ, výko
I.PSKN
PT - SK Motorlet, ul.Butovická, Praha 5
01.05.2016
31.05.2016
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže
STK ATLETIKA
BRNO
23.04.2016
23.04.2016
VOLEJBAL MIX
22.Mezinárodní volejbalový turnaj MIX
SKN BRNO
hala VŠ veterinární, ul.Plackého 1-3, Brno
23.04.2016
23.04.2016
BOWLING
BWLN
I.PSKN
Kutná Hora
23.04.2016
23.04.2016
FUTSAL
Turnaj ve futsalu fy Bavlšíka
SSK Vítkovice
Sportovní areál, ul.Provaznická, Ostrava-Hrabůvka
17.04.2016
17.04.2016
VALNÁ HROMADA
seminář funkcionářů ČSNS
ČSNS
chata - TJ Slovan Tesák
16.04.2016
16.04.2016
seminář
Valná hromada 2016
ČSNS
chata - TJ Slovan Tesák
15.04.2016
15.04.2016
SCHŮZE
výborová schůze ČSNS
ČSNS
chata - TJ Slovan Tesák
10.04.2016
10.04.2016
FOTBAL
FSN 2016 3.kolo: SSK VÍTKOVICE : SPORTNES, výkop 1
SSK Vítkovice
UT - 3.generace městský stadion SSK Vítkovice
09.04.2016
09.04.2016
ŠACHY
MČR 2016 - ŠACHY
SKN BRNO
BRNO
09.04.2016
09.04.2016
BOWLING
BWLN
SKN BRNO
09.04.2016
09.04.2016
FOTBAL
FSN 2016 3.kolo: I.PSKN : BSKN ČESKÉ BUDĚJOVICE, v
I.PSKN
PT - SK Motorlet, ul.Butovická, Praha 5
03.04.2016
03.04.2016
FOTBAL
FSN 2016 2.kolo: BSKN ČESKÉ BUDĚJOVICE : SKN HRADE
BSKN České Budějovice
PT - SK Nemanice, ul. U Čertíka
03.04.2016
03.04.2016
FOTBAL
FSN 2016 2.kolo: SPORTNES : SKN BRNO, výkop 11,00
SPORTNES
PT - TJ Slovan Ostrava
02.04.2016
02.04.2016
STOLNI TENIS
MČR 2016 - stolní tenis : družstvo a jednotlivců
SKN PLZEŇ
PLZEŇ
02.04.2016
02.04.2016
ORIENTAČNÍ BĚH
MČR 2016 v orientačním běhu - kratká
SK SKIVELO OLOMOUC
Hranice, místní část Rybáře
01.04.2016
30.04.2016
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže
STK ATLETIKA
PRAHA
01.04.2016
01.04.2016
ORIENTAČNÍ BĚH
MČR 2016 v orientačním běhu - sprint
SK SKIVELO OLOMOUC
Teplice nad Bečvou
27.03.2016
27.03.2016
FOTBAL
Mezinárodní přátelský turnaj: ČR - Slovensko
STK F ČSNS
FK Luhačovice - sportovní centrum Radostova
26.03.2016
26.03.2016
FOTBAL
Mezinárodní přátelský turnaj: ČR - Maďarsko
STK F ČSNS
FK Luhačovice - sportovní centrum Radostova
24.03.2016
26.03.2016
BOWLING
MEZINÁRODNÍ TURNAJ V BOWLINGU
ADSV LAUSANNE (ŠVÝCARSKO)
LAUSANNE
24.03.2016
27.03.2016
BOWLING
Mezinárodní turnaj v bowlingu
SKN BRNO
24.03.2016
28.03.2016
FOTBAL
Fotbalová soustředění dospělí a mládež
STK F ČSNS
FK Luhačovice - sportovní centrum Radostova
20.03.2016
20.03.2016
FOTBAL
FSN 2016 1.kolo: SKN HRADEC KRÁLOVÉ : I.PSKN, výko
SKN Hradec králové
PT - AFK Urbanice
19.03.2016
19.03.2016
FOTBAL
FSN 2016 1.kolo: SKN BRNO : SSK VÍTKOVICE, výkop 1
SKN Brno
UT-3.generace AC Sparta Brno - ul.Mariánské
17.03.2016
19.03.2016
ATLETIKA
5. ME v halové atletice
Polsko
Toruň
13.03.2016
15.03.2016
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
MČR 2016 v alpském lyžování
I.PSKN
skiareál KOUTY
12.03.2016
12.03.2016
FUTSAL
MČR ve futsalu - muži
I.PSKN
hala Sparta
05.03.2016
05.03.2016
FOTBAL
přátelský zápas : CZ DEAF : FC NEMILANY
STK F
Olomouc - Nemilany
03.03.2016
03.03.2016
VYHLÁŠENÍ NHSR 2015
ČPV
TOP PRAHA
01.03.2016
31.03.2016
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže
STK ATLETIKA
27.02.2016
27.02.2016
LEDNÍ HOKEJ
MČR 2016 : SKN Hradec Králové : SKN B
SKN Brno
hala SPORTCENTRUM,Brno-Ponava
27.02.2016
27.02.2016
LEDNÍ HOKEJ
MČR 2016 : SKN Brno : SKN Plzeň
SKN Brno
Hala SPORTCENTRUM,Brno-Ponava
27.02.2016
27.02.2016
LEDNÍ HOKEJ
MČR 2016 : SKN Plzeň : SKN Hradec Krá
SKN Brno
hala SPORTCENTRUM,Brno-Ponava
20.02.2016
20.02.2016
STOLNI TENIS
Plzeňský turnaj ve stolním tenisu
SKN PLZEŇ
PLZEŇ
20.02.2016
20.02.2016
FUTSAL
Hradecký turnaj ve futsalu
SKN Hradec králové
19.02.2016
21.02.2016
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže v hale
STK ATLETIKA
OSTRAVA
10.02.2016
13.02.2016
FUTSAL
3.DCL futsal muži
DCL-Španělsko Ayamonte
Ayamonte
06.02.2016
06.02.2016
FUTSAL
7.turnaj ve futsalu O putovní pohár SPORTNES
SPORTNES
Stř. škola prof. Z.Matějíčka, 17.listopadu,Ostrava
06.02.2016
06.02.2016
VALNÁ HROMADA
Valná hromada 2016
SKN PLZEŇ
PLZEŇ
06.02.2016
06.02.2016
FUTSAL
Mezinárodní turnaj ve futsalu
RAKOUSKO - VIENNA
VIENNA
06.02.2016
06.02.2016
TRIATLON
KONICKÝ YETI
SK SKIVELO OLOMOUC
30.01.2016
30.01.2016
VOLEJBAL MIX
7.MIXVOLEJBAL
ZWICKAU - NĚMECKO
ZWICKAU
29.01.2016
29.01.2016
VALNÁ HROMADA
Valná hromada 2016
SKN BRNO
ul.Vodova, Brno
17.01.2016
17.01.2016
SNOWBOARDING
MČR ve snowboardingu - paralelní obří slalom
I.PSKN
SKIAREÁL KLÍNOVEC
16.01.2016
16.01.2016
SNOWBOARDING
MČR ve snowboardingu - paralelní slalom
STK ZIMNÍCH SPORTŮ
SKIAREÁL KLÍNOVEC
16.01.2016
16.01.2016
stolni tenis
Pražský turnaj ve stolním tenisu
SK OLYMPIA PRAHA SPS
Sportovní areál HAMR, ul.Zaběhlická, Praha
10.01.2016
10.01.2016
SNOWBOARDING
MČR ve snowboardingu - snowboardcross
I.PSKN
skiareál Dolní Morava
10.01.2016
10.01.2016
SCHŮZE
schůze funkcionářů STK F a fotbalových oddílů ČSNS
STK F
PRAHA - STRAHOV
09.01.2016
09.01.2016
FUTSAL
Turnaj ve futsalu PRAGA CUP
FAČR
PRAHA - BRANÍK 4
09.01.2016
09.01.2016
SCHŮZE
výborová schůze STK F - ČSNS
STK F
PRAHA
01.01.2016
30.11.-0001
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže v hale
STK ATLETIKA
OSTRAVA
27.12.2015
27.12.2015
TURISTIKA
ŠTEPÁNSKÝ VYŠLAP
TJ SLOVAN NESLYŠÍCÍ ZLÍN
HOSTÝN - TESÁK
19.12.2015
19.12.2015
FUTSAL
PRAGA CUP
STK F
PRAHA
23.11.2015
27.11.2015
BOWLING
1.EVROPSKÝ POHÁR V BOWLINGU DO 23 LET
ARMÉNIE
YEREVAN
21.11.2015
21.11.2015
FUTSAL
X.BRNĚNSKÝ TURNAJ VE FUTSALU MUŽI A STARÁ GARDA
SKN BRNO
BRNO
21.11.2015
21.11.2015
BOWLING
TURNAJ V BOWLINGU - MEMORIÁL L. HOTÁŘOVÉ
TJ SLOVAN NESLYŠÍCÍ ZLÍN
ZLÍN
14.11.2015
14.11.2015
SPORTOVNÍ GALAVEČER
2.SPORTOVNÍ GALAVEČER ČSNS 2015
ČSNS
HRADEC KRÁLOVÉ
14.11.2015
14.11.2015
70.VÝROČÍ SKN HRADEC KRÁLOVÉ
SKN HRADEC KRÁLOVÉ
HRADEC KRÁLOVÉ
07.11.2015
07.11.2015
FUTSAL
13.PRAŽSKÝ POHÁR VE FUTSALU
I.PSKN PRAHA
PRAHA
24.10.2015
24.10.2015
SQUASH
TURNAJ VE SQUASHU
TJ SLOVAN NESLYŠÍCÍ ZLÍN
ZLÍN
17.10.2015
17.10.2015
BADMINTON
MČR 2015 BADMINTON
OLYMPIA PRAHA
PRAHA
17.10.2015
17.10.2014
FUTSAL
REPREZENTAČNÍ TÝM ČR
JIRKOV
17.10.2015
25.10.2015
ŠACHY
2.MISTROVSTVÍ SVĚTA ŠACHISTŮ-ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH
NĚMECKO
DRESDEN
10.10.2015
10.10.2015
VOLEJBAL
MČR 2015 VOLEJBAL PRO DOSPĚLÉ
SK OLYMPIA PRAHA
PRAHA
27.09.2015
04.10.2015
ŠACHY
22.EVROPSKÉ KLUBY DEAF ŠACHISTŮ
ÁZERBÁJDŽÁN
BAKU
26.09.2015
26.09.2015
BOWLING
BWLN - 2.KOLO
SKIVELO OLOMOUC
OLOMOUC
26.09.2015
27.09.2015
FOTBAL
MČR - SUPERPOHÁR 2015 - FINÁLE
STK F
OLOMOUC
21.09.2015
21.09.2015
CYKLISTIKA
MČR 2015 MTB XC
STK CYKLO
PRAHA
19.09.2015
19.09.2015
FUTSAL
60.VÝROČÍ BSKN - TURNAJ VE FUTSALU
BSKN
ČESKÉ BUDĚJOVICE
12.09.2015
12.09.2015
BOWLING
BWLN - 1.KOLO
I.PSKN PRAHA
PRAHA
06.09.2015
12.09.2015
STOLNÍ TENIS
13.ME STOLNÍ TENIS
RAKOUSKO
BADEN
01.09.2015
30.09.2016
FOTBAL
KVALIFIKACE FOTBAL PRO DEAFLYMPIÁDU 2017
ICSD
DLE ROZPISU
29.08.2015
29.08.2015
FUTSAL
2.PRAGA DEAF FUTSAL CUP
STK F
PRAHA
21.08.2015
21.08.2015
SCHŮZE
výborová schůze ČSNS
ČSNS
PRAHA
20.08.2015
30.08.2015
BOWLING
3.MS BOWLING
ICSD
BOLOGNA (ITÁLIE )
15.08.2015
15.08.2015
NOHEJBAL
NOHEJBAL, TURISTIKA - 40.VÝROČÍ CHATY V TESÁKU
TJ SLOVAN NESLYŠÍCÍ ZLÍN
TESÁK
05.08.2015
09.08.2015
ORIENTAČNÍ BĚH
MS ORIENTÁČN BĚH
ICSD
ROCHESTER, N.Y. ( USA )
02.08.2015
11.08.2015
STŘELECTVÍ
13.ME STŘELECTVÍ
ČESKÁ REPUBLIKA
PLZEŇ - LOBZY
01.08.2015
01.08.2015
KOPANÁ
PRAŽSKÁ PLÁŽOVÁ KOPANÁ
I.PSKN PRAHA
PRAHA
20.07.2015
25.07.2015
ATLETIKA
9.ME ATLETIKA
POLSKO
BYDGOSZCZ
18.07.2015
25.07.2015
BADMINTON
4. MS BADMINTON
BULHARSKO
SOFIA
15.07.2015
16.07.2015
BADMINTON
1.MS BADMINTON - MLÁDEŽ
BULHARSKO
SOFIA
11.07.2015
11.07.2015
TENIS
MČR 2015 TENIS
SK OLYMPIA PRAHA
PRAHA
11.07.2015
11.07.2015
NOHEJBAL
19. BRNĚNSKÝ TURNAJ V NOHEJBALU
SKN BRNO
BRNO
11.07.2015
11.07.2015
BEACHVOLEJBAL
21.BRNĚNSKÝ TURNAJ V BEACHVOLEJBALU
SKN BRNO
BRNO
01.07.2015
11.07.2015
VOLEJBAL
9.ME VOLEJBAL
FRANCIE
PARIS
28.06.2015
28.06.2015
CYKLISTIKA
MČR 2015 SILNIČNÍ PELETON
STK CYKLO
SUCHDOL NAD ODROU
20.06.2015
20.06.2015
BEACHVOLEJBAL
MČR 2015 BEACHVOLEJBAL PRO DOSPĚLÉ
SK OLYMPIA PRAHA
PRAHA
19.06.2015
19.06.2015
BEACHVOLEJBAL
MČR 2015 BEACHVOLEJBAL PRO DĚTI
SK OLYMPIA PRAHA
PRAHA
15.06.2015
21.06.2015
JUDO, TAKEWONDO, KARATE
1.ME MARTIAL ARTS
BULHARSKO
SOFIA
14.06.2015
27.06.2015
FOTBAL
8.ME FOTBAL - MUŽI
NĚMECKO
HANNOVER
14.06.2015
27.07.2015
FOTBAL
2.ME FOTBAL - ŽENY
NĚMECKO
HANNOVER
10.06.2015
13.06.2015
CELOSTÁTNÍ SPORTOVNÍ HRY
51.CSH ŽÁKŮ
ZŠ PLZEŇ
PLZEŇ
04.06.2015
06.06.2015
BOWLING
MEZINÁRODNÍ TURNAJ V BOWLINGU
BERLIN GSV 1900 (NĚMECKO)
BOWLINGCENTER SCHILLERPARK
31.05.2015
31.05.2015
ATLETIKA
MČR ATLETIKA
SSK VÍTKOVICE
OSTRAVA-VÍTKOVICE
29.05.2015
30.05.2015
TENIS
2.MEZINÁRODNÍ TURNAJ V TENISU
SLOVINSKO
PORTOROZ
24.05.2015
24.05.2015
PLÁŽOVÁ KOPANÁ
2.TURNAJ PLÁŽOVÁ KOPANÁ
DGS
WITTEN (NĚMECKO)
23.05.2015
23.05.2015
FUTSAL
MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE FUTSALU
GSV BAMBERG (NĚMECKO)
BAMBERG
23.05.2015
23.05.2015
BEACHVOLEJBAL
1.TURNAJ BEACHVOLEJBAL
DGS
WITTEN (NĚMECKO)
16.05.2015
16.05.2015
STOLNÍ TENIS
TURNAJ VE STOLNÍM TENISU - BRNĚNSKÝ TURNAJ
SKN BRNO
BRNO
16.05.2015
16.05.2015
FOTBAL
MČR V MINIKOPANÉ ŽÁCI A JUNIOŘI
SKN BRNO
BRNO
14.05.2015
17.05.2015
CELOSTÁTNÍ SPORTOVNÍ HRY
SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE
BRNO
10.05.2015
10.05.2015
MARATON
1.ME MARATON
EDSO
LUBLIN (POLSKO)
03.05.2015
03.05.2015
CYKLISTIKA
MČR 2015 SILNIČNÍ ČASOVKA
STK CYKLO
TŘI DVORY
25.04.2015
25.04.2015
BOWLING
BWLN - 4.KOLO
I.PSKN PRAHA
KUTNÁ HORA
21.04.2015
25.04.2015
FOTBAL
8.DCL FOTBAL-MUŽI
TURECKO
ANATALYA
19.04.2015
19.04.2015
ŠACHY
MČR ŠACHY
I.PSKN PRAHA
PRAHA
18.04.2015
18.04.2015
STOLNÍ TENIS
MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISU-DRUŽSTEV
SKN PLZEŇ
PLZEŇ
11.04.2015
11.04.2015
SCHŮZE
VALNÁ HROMADA 2014
ČSNS
OLOMOUC
11.04.2015
11.04.2015
BOWLING
BWLN - 3.KOLO
SKIVELO OLOMOUC
OLOMOUC
04.04.2015
04.04.2015
CYKLISTIKA
MČR 2015 MTB XCM
STK CYKLO
LIPNÍK NAD BEČVOU
03.04.2015
05.04.2015
BOWLING
MEZINÁRODNÍ TURNAJ V BOWLINGU
NOSUDGHSK VIENNA (RAKOUSKO)
VIENNA
28.03.2015
29.03.2015
FOTBAL
FSN 2015
STK F
27.03.2015
05.04.2015
DEAFLYMPIÁDA
17.ZIMNÍ DEAFLYMPIÁDA
RUSKO
KHANTY-MANSIYSK
22.03.2015
22.03.2015
PŘESPOLNÍ BĚH
MČR 2015 PŘESPOLNÍ BĚH
SPORTNES
ŠTERNBERK
14.03.2015
14.03.2015
STOLNÍ TENIS
MČR 2015 STOLNÍ TENIS (JEDNOTLIVCŮ A DRUŽSTEV)
SKN BRNO
BRNO
14.03.2015
14.03.2015
FUTSAL
TURNAJ STARÝCH GARD VE FUTSALE
SPORTNES
OSTRAVA
14.03.2015
14.03.2015
FOTBAL
MEZINÁRODNÍ PŘÁTELSKÝ ZÁPAS
MAĎARSKO
GYOR
13.03.2015
14.03.2015
BOWLING
MEZINÁRODNÍ TURNAJ V BOWLINGU
GHSK VIENNA (RAKOUSKO)
VIENNA
07.03.2015
07.03.2015
FUTSAL
TURNAJ VE FUTSALU - FY BAVLŠÍK
SSK VÍTKOVICE
OSTRAVA
01.03.2015
03.03.2015
LYŽOVÁNÍ
MČR 2015 LYŽOVÁNÍ
STK SKI
KOUTY
01.03.2015
01.03.2015
FOTBAL
FOTBALOVÉ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ
STK F
HLUČÍN
28.02.2015
28.02.2015
STOLNÍ TENIS
TURNAJ VE STOLNÍM TENISU -PLZEŇSKÝ POHÁR
SKN PLZEŇ
PLZEŇ
28.02.2015
28.02.2015
FOTBAL
FOTBALOVÉ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ
STK F
OLOMOUC-HOLICE
28.02.2015
28.02.2015
SNOWBOARD
SNOWBOARDOVÝ OPEN SERIÁLŮ ZÁVODŮ
STK SKI
skiareál MLADÉ BUKY
27.02.2015
01.03.2015
LYŽOVÁNÍ
DEAF SKI EUROPA CUP 2015
ŠVÝCARSKO
FLUMSERBERG
27.02.2015
01.03.2015
LEDNÍ HOKEJ
MČR 2015 LEDNÍ HOKEJ
SKN HRADEC KRÁLOVÉ
HRADEC KRÁLOVÉ
21.02.2015
22.02.2015
LYŽOVÁNÍ
OTEVŘENÝ ZÁVOD V BĚHU NA LYŽÍCH
SK SKIVELO
RYCHLEBSKÉ HORY-CHATA PAPRSEK
21.02.2015
21.02.2015
LEDNÍ HOKEJ
TURNAJ - LEDNÍ HOKEJ
SKN HRADEC KRÁLOVÉ
HRADEC KRÁLOVÉ
18.02.2015
20.02.2015
FUTSAL
2.DCL - FUTSAL (MUŽI A ŽENY)
RAKOUSKO
GRAZ
13.02.2015
15.02.2015
LYŽOVÁNÍ
DEAF SKI EUROPA CUP 2015
RAKOUSKO
GERLITZEN
12.02.2015
12.02.2015
BOWLING
1.MEZINÁRODNÍ TURNAJ V BOWLINGU
DUBAI (UAE)
DUBAI - BOWLING CENTER
07.02.2015
07.02.2015
ZIMNÍ TRIATLON
KONICKÝ YETI 2015
STK OB
KONICE
31.01.2015
31.01.2015
FUTSAL
HRADECKÝ TURNAJ VE FUTSALU
SKN HRADEC KRÁLOVÉ
HRADEC KRÁLOVÉ
24.01.2015
24.01.2015
FUTSAL
10.MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE FUTSALU
SLOVINSKO
MARIBOR
24.01.2015
24.01.2015
BOWLING
2.MEZINÁRODNÍ TURNAJ V BOWLINGU
SLOVINSKO
MARIBOR
24.01.2015
24.01.2015
VOLEJBAL
5.MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE VOLEJBALU
SLOVINSKO
MARIBOR
24.01.2015
28.01.2015
LYŽOVÁNÍ
LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRO NESLYŠÍCÍ DĚTI
SKIVELO + FTK UP
KOUTY NAD DESNOU
23.01.2015
24.01.2015
LYŽOVÁNÍ
DEAF SKI EUROPA CUP 2015
NĚMECKO
OBERJOCH
17.01.2015
17.01.2015
FUTSAL
6.OSTRAVSKÝ POHÁR VE FUTSALU
SPORTNES
OSTRAVA
17.01.2015
17.01.2015
FUTSAL
7.MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE FUTSALU
KARLSHURE (NĚMECKO)
KARLSHURE
17.01.2015
17.01.2015
STOLNÍ TENIS
TURNAJ VE STOLNÍM TENISU
SK OLYMPIA PRAHA
PRAHA
10.01.2015
10.01.2015
FUTSAL
PRAGA CUP
FAČR
PRAHA
10.01.2015
10.01.2015
SCHŮZE
AKTIV FUNKCIONÁŘŮ ČSNS
ČSNS
OLOMOUC
03.01.2015
03.01.2015
SCHŮZE
SCHŮZE STK F
STK F
PRAHA
20.12.2014
20.12.2014
FUTSAL
PRAGA CUP
FAČR
PRAHA
18.12.2014
18.12.2014
BĚŽKY
JEDNODENNÍ KURZ BĚŽKOVÁNÍ PRO NESLYŠÍCÍ
SKIVELO OLOMOUC
HARACHOV
06.12.2014
06.12.2014
BOWLING
VÁNOČNÍ TURNAJ V BOWLINGU
SKN KROMĚŘÍŽ
KROMĚŘÍŽ
29.11.2014
29.11.2014
SPORTOVNÍ GALAVEČER
1.SPORTOVNÍ GALAVEČER ČSNS 2014
ČSNS
PRAHA
29.11.2014
29.11.2014
FUTSAL
MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE FUTSALU
STK F
PRAHA
22.11.2014
22.11.2014
BOWLING
OLOMOUCKÝ PUTOVNÍ POHÁR V BOWLINGU
SKIVELO OLOMOUC
OLOMOUC
22.11.2014
22.11.2014
FUTSAL
8.SPORTOVNÍ DEN NESLYŠÍCÍCH
SKN TRENČÍN
TRENČÍN
15.11.2014
15.11.2014
FUTSAL
BRNĚNSKÝ TURNAJ VE FUTSALU
SKN BRNO
BRNO
14.11.2014
14.11.2014
SCHŮZE
VÝBOROVÁ SCHŮZE VV ČSNS
ČSNS
OLOMOUC
11.07.2014
11.07.2014
SCHŮZE
VÝBOROVÁ SCHŮZE VV ČSNS
ČSNS
OLOMOUC
13.05.2014
13.05.2014
SEMINÁŘ
NOVÁ PRAVNÍ ÚPRAVA SPOLKŮ PRO SPORTOVCŮ
ČPV
ČUS - PRAHA BŘEVNOV
02.04.2014
02.04.2014
VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍHO HANDICAP.SPORTOVCE ČR
VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍHO HANDICAP. SPORTOVCE ČR
ČPV
TOP HOTEL PRAHA - CHODOV
14.03.2014
18.03.2014
LYŽOVÁNÍ
MČR 2015 LYŽOVÁNÍ
SKIVELO + FTK UP OLOMOUC
PRADĚD
25.01.2014
25.01.2014
FUTSAL
5.PUTOVNÍ POHÁR -SPORTNES
SPORTNES
OSTRAVA
21.03.2013
26.03.2013
LYŽOVÁNÍ
MČR 2013 LYŽOVÁNÍ
SKIVELO + FTK UP OLOMOUC
PRADĚD
21.03.2013
26.03.2013
SNOWBOARD
MČR 2013 SNOWBOARD
SKIVELO + FTK UP OLOMOUC
PRADĚD
12.01.2013
12.01.2013
FUTSAL
4.PUTOVNÍ POHÁR-SPORTNES
SPORTNES
OSTRAVA
03.02.2012
03.02.2012
SNOWBOARD
MČR 2012 SNOWBOARD
SKIVELO + FTK UP OLOMOUC
PRADĚD
01.02.2012
03.02.2012
LYŽOVÁNÍ
MČR 2012 LYŽOVÁNÍ
SKIVELO + FTK UP OLOMOUC
PRADĚD
14.01.2012
14.01.2012
FUTSAL
3.PUTOVNÍ POHÁR -SPORTNES
SPORTNES
OSTRAVA
08.09.2007
15.09.2007
STŘELECTVÍ
11.ME STŘELECTVÍ
ŠVÝCARSKO
ŽENEVA
30.11.-0001
30.11.-0001
ATLETIKA
atletické soustředění dětí a mládeže v hale
STK ATLETIKA
OSTRAVA